MEVSİM KIŞ OLSA DA AKCAKOCA BAHARI YAŞIYOR..

MEVSİM KIŞ OLSA DA AKCAKOCA BAHARI YAŞIYOR..
REKLAM ALANI
Yayınlama: 27.02.2024
16
A+
A-

Hava sıcaklığının mevsim normallerinin üstünde seyrettiği hafta sonunda, Akçakoca’da yaz günlerini andıran yoğunluk yaşıyor.

Başkan Yanmaz ‘ın turizm alanında  gerçekleştirdiği çalışmaların etkisi yaşadığımız kış mevsiminde de yoğun ziyaretçi akınına dönüşüyor.

 

10 YILDIR  AÇILMAYAN KALE  ZİYARETÇİ AKININA UĞRADI

Başkan Yanmaz’ın göreve gelmesinin ardından yaptığı girişimler sayesinde hizmete açılan Ceneviz Kalesi yolu, mesire alanı ve plajlara ulaşmayı oldukça rahatlattı. Hızla restorasyonunu tamamlanan ve içinde gerekli düzenlemeler yapılarak Akçakoca turizmine kazandırılan  Ceneviz kalesi, Şubat ayında dahi ziyaretçi akınına uğradı.

ABİTAŞ GENEL  MÜDÜRÜ HAKAN ÖZTAŞ: ”KATAMARANIN REKLAMI PARA İLE ÖLÇÜLEMEZ ”

Akçakoca Belediyesi ABİTAŞ Müdürü Hakan Öztaş, Başkan Okan Yanmaz’ın  Katamaran gezi teknesini alması ve Ceneviz kalesini hizmete açmasının Akçakoca turizmine çok büyük katkı sunduğunu ve  canlılık getirdiğini  söyledi.

 

24 Şubat  2024 tarihinde kış mevsiminde dahi katamaran gezi teknesinin misafirlerini ağırladığını belirten Öztaş, ”Bu gün itibariyle katamaran denize açıldı. Bazı çevrelerin batar dedikleri katamaran kış ayında bile hizmet veriyor. Katamaran’ın Akçakoca adına yaptığı reklam para ile ölçülemez” dedi.

 

 

 

 

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.