BAŞKAN YANMAZ’DAN SANAYİ ESNAFINA MANGAL EŞLİĞİNDE PROJE SUNUMU

BAŞKAN YANMAZ’DAN SANAYİ ESNAFINA MANGAL EŞLİĞİNDE PROJE SUNUMU
REKLAM ALANI
Yayınlama: 28.02.2024
17
A+
A-

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, Sapak mevkiindeki oto sanayi sitesi esnafıyla bir araya geldi. 31 Mart seçimlerinde bir kez daha aday olan Yanmaz, yeni döneme ilişkin projelerini mangal partisi sonrasında anlattı.

Sanayi esnafının tamamının katıldığı yaklaşık 250 kişilik proje sunumu öncesinde, başkan Yanmaz’ın ekibi tarafından hazırlanan ızgara hamsiler birlikte yendi.

Hamsi mangal sonrasında başkan Yanmaz, gelecek döneme ilişkin hazırladığı projeleri sanayi esnafına anlattı. Dünya Bankasından alınan kredilerle Akçakoca’ya yapılacak olan 500 milyon liraya yakın tutardaki projeleri tek tek anlatan başkan Yanmaz, güneş enerjisinden elektrik üreten ve onu satarak ilçe halkına gelir kazandıran bir belediye olacaklarını söyledi.

Yeni kapalı pazar yeri yapımı, yeni biyo arıtma tesisinin yapılması ve üniversite aksı ve bisiklet yolunun yapılması gibi projelerin ihale aşamasına geldiğini kaydeden başkan Yanmaz, önümüzdeki yılların Akçakoca için çok parlak yıllar olacağının altını çizdi.

Başkan Yanmaz,  sanayi esnafına yaptığı sunumun ardından kendisine yöneltilen sorulara içtenlikle yanıt verdi. Yanmaz’ın projelerini beğenen esnaf sunumu sırasında kendisini alkışladı.

Sunumların ardından esnaf ve başkan Yanmaz, sohbetler ederek hasbihal yaptılar.

 

 

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.