CHP’li Talih Özcan’dan skandal sözler: Oyuna muhtaç olduğu seçmeni aşağıladı

CHP’li Talih Özcan’dan skandal sözler: Oyuna muhtaç olduğu seçmeni aşağıladı
REKLAM ALANI
Yayınlama: 12.12.2023
2
A+
A-

CHP Düzce Milletvekili Talih Özcan, partisinin Yığılca Belediye Başkan adayı Önder Atasoy’u tanıtırken, seçmenlere hakaret etti.

Yığılca’nın “gericiliğin kol gezdiği” bir yer olduğunu savunan Özcan, kendi adayını överken seçmeni ve vatandaşları aşağıladı. Özcan,”Çok kıymetli bir kardeşimiz var, Önder kardeşimi. Bu kararlılığı gösterdiği için ben hayranım. Gericiliğin, yobazlığın kol gezdiği; göç veren bir yerde böyle bir kardeşimizin aday çıkması bana göre anlamlıdır” ifadelerini kullandı.

AK Parti Düzce Millevekili Ercan Öztürk, CHP Düzce Milletvekili Talih Özcan’ın, partisinin Yığılca Belediye Başkan aday tanıtımında söylediği sözleri kınadı. “Gericiliğin, yobazlığın kol gezdiği bir yerde böyle bir kardeşimizin çıkması anlamlıdır” şeklinde konuşan Talih Özcan’a Öztürk, “İşte tipik CHP zihniyeti. Hemşehrilerimiz 22 yıldır prim vermediği gibi bundan sonra da vermeyecektir” dedi.

Ercan Öztürk, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

“Şehrimizin Chp Milletvekili Talih Özcan’ın Yığılca’daki vatandaşlarımız için söylemiş olduğu sözleri esefle kınıyorum. Biz bu zihniyeti tanıyoruz. Bir kerede şaşırtın… İşte tipik Chp Zihniyeti. Chp ve seçimde iş birliği yaptığı avanelerinin yüce halkımıza bakış açısı budur. Bu zihniyete ve anlayışa Düzceli ve Yığılcalı saygıdeğer hemşehrilerimiz 22 yıldır prim vermediği gibi bundan sonra da vermeyecektir.”

Düzce milletvekili Talih Özcan’ın konuşma videosunun linki aşağıdadır:

https://youtu.be/P5cg7LbHG4A

……………………………………

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

REKLAM ALANI