Akçakoca Gönül Yavuz İlkokulu Okul Aile Birliği, pilav etkinliği ile okula destek sağladı

Akçakoca Gönül Yavuz İlkokulu Okul Aile Birliği, pilav etkinliği ile okula destek sağladı
REKLAM ALANI
Yayınlama: 16.12.2023
2
A+
A-

Akçakoca Gönül Yavuz İlkokulu Okul Aile Birliği, okulun ihtiyaçları için bir pilav etkinliği düzenledi. Etkinliğe Akçakoca halkı yoğun ilgi gösterdi. Okul Aile Birliği Başkanı Meryem Yanmaz, etkinliğe katkıda bulunan herkese teşekkür etti.

Akçakoca Gönül Yavuz İlkokulu Okul Aile Birliği, okulun iki önemli eksiğini tamamlamak için bir pilav etkinliği gerçekleştirdi. Etkinliğe bağış yaparak veya gelerek destek veren Akçakoca halkı, okula büyük bir katkı sağladı.

Etkinlikte pilavın yanı sıra çeşitli yiyecek ve içecekler de sunuldu.

Okul Aile Birliği Başkanı Meryem Yanmaz, etkinliğin sonunda yaptığı sosyal medya paylaşımında, “Bugün gerçekleştirmiş olduğumuz pilav etkinliğimize gerek bağış yaparak, gerek gelip bizlere etkinliğimize de katkıda bulunarak okulumuza destek sağlayan siz değerli Akçakoca halkına sonsuz teşekkür ederim. Bana inandığınız, güvendiğiniz için bu etkinliğe a’dan z’ye katkı yapan hayırsever kanatsız meleklerimiz sizlerden Allah razı olsun. Sizler sayesinde okulumuzun iki önemli eksiğini tamamlayacağız. Bugüne kadar çok güzel işler yaptık, bugünden sonra da güzel işler yapmaya devam edeceğiz” dedi.

.

REKLAM ALANI